Mieszkania

od 58,73 m2

INWESTYCJA
SPACEROWA

infolinia

(+48) 577 544 024 Naciśnij aby zadzwonić do nas

infolinia

Naciśnij aby zadzwonić do nas

KAMERALNE OSIEDLE POD LASEM

ul. Spacerowa/ul. Żwirowa

Mieszkania jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej

Budując mieszkania dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć dla Państwa bezpieczne, komfortowe miejsce w wysokim standardzie.
Nasza inwestycja położona jest przy lesie w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy – na terenie gminy Marki. Dzięki temu po długim i intensywnym dniu możemy zrelaksować się na łonie natury. W bliskiej odległości znajdują się dwa rezerwaty przyrody: Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi. które w okresie letnim oferują wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Bliskie położenie tras szybkiego ruchu – Droga ekspresowa S8 – gwarantują szybkie dotarcie do pracy, szkoły czy Centrum Warszawy, do którego dojazd zajmuje około 25 minut.

Optymalnym rozwiązaniem dla Twojej rodziny będzie również idealna lokalizacja Centrów Handlowych: Prima Park Marki, M1, IKEA, Atrium Targówek, Factory zaledwie 10 minut od wymarzonego lokum.

W naszej ofercie posiadamy:

LOKALE NA  PARTERZE o  Powierzchni 58,73 m2 lub 57,09 m2

Mieszkanie, które może stać się ostoją dla zapracowanych lub przytulnym miejscem dla rodziny. Wygodny rozkład mieszkania w skład, którego wchodzą przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka i korytarz będzie optymalnym rozwiązaniem dla tych którzy cenią sobie komfort. Do każdego mieszkania parterowego przynależy ogródek, który będzie korzystną opcją dla posiadaczy dzieci i zwierząt, aby mogły cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce parkingowe w cenie.

LOKALE NA  PIĘTRZE o  Powierzchni  142,37 m2
– Powierzchnia użytkowa: 79,08 m2 plus poddasze użytkowe 63,29m2 ( do własnej aranżacji  – open space )

Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon z kominkiem i balkonem, dwie sypialnie, łazienka. Poddasze o powierzchni użytkowej 63,29m2 jest drugim poziomem mieszkania do indywidualnej aranżacji. Maksymalnie wykorzystując przestrzeń poddasza powstaną 3 sypialnie oraz przestronna łazienka. Dzięki łagodnym skosom oraz dużym oknom pomieszczenia będą funkcjonalne i klimatyczne. Skrajne mieszkania posiadają dodatkowo ogródki, które będą idealnym miejscem relaksu po intensywnym dniu. Do każdego lokalu przynależy miejsce parkingowe.

Lokalizacja

Lokalizacja

Tylko 1500 metrów<br />
do trasy S8
Tylko 1500 metrów
do trasy S8
Szybki dojazd<br />
do Centrum Warszawy<br />
tylko 25 minut
Szybki dojazd
do Centrum Warszawy
tylko 25 minut
Bliska lokalizacja<br />
centrum Handlowego<br />
tylko 2,4 km
Bliska lokalizacja
centrum Handlowego
tylko 2,4 km
10 Minut Jazdy do <br />
Do Sklepów Factory <br />
Annopol
10 Minut Jazdy do
Do Sklepów Factory
Annopol
Niedaleko położone<br />
tereny rekreacyjne<br />
15 km do zalewu
Niedaleko położone
tereny rekreacyjne
15 km do zalewu
Zapytaj o ofertę