Mieszkania

od 63,25 m 2

INWESTYCJA
BACZYŃSKIEGO

infolinia

(+48) 577 544 024 Naciśnij aby zadzwonić do nas

KAMERALNE OSIEDLE BACZYŃSKIEGO

Budując Osiedle Comfortlife przy ul. K.K. Baczyńskiego dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć dla Państwa bezpieczne, komfortowe mieszkania.

Zaledwie 500m od inwestycji znajdują się dwa rezerwaty przyrody; Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi, które w okresie letnim oferują wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Jest to idealne miejsce na ucieczkę od miejskiego zgiełku, a bliskie położenie tras szybkiego ruchu gwarantuje szybkie dotarcie do pracy, szkoły czy Centrum Warszawy. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły , sklepy oraz Park Handlowy Prima.

Lokal Parter – powierzchnia 63,25m2

Mieszkanie, które może stać się ostoją dla zapracowanych lub przytulnym miejscem dla rodziny z dziećmi. Wygodny rozkład mieszkania w którego skład wchodzą dwie sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienka i korytarz oraz pomieszczenie gospodarcze będzie optymalnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie komfort. Do każdego mieszkania parterowego przynależy ogródek o powierzchni od 45m2 do 67m2.

Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe.

Lokal Piętro – powierzchnia 133,07m2

Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon z kominkiem oraz dużym balkonem, aneks kuchenny, wygodna sypialnia z balkonem oraz komfortowa łazienka. Poddasze o powierzchni 56,28m2 jest drugim poziomem mieszkania do indywidualnej aranżacji. Maksymalnie wykorzystując przestrzeń poddasza powstaną 4 sypialnie oraz łazienka. Dzięki łagodnym skosom oraz dużym oknom pomieszczenia będą funkcjonalne i klimatyczne. Skrajne mieszkania posiadają dodatkowo ogródek o powierzchni od 42m2 do 229m2. Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe

Lokalizacja

Lokalizacja

Tylko 700 metrów<br />
do trasy S8
Tylko 700 metrów
do trasy S8
Szybki dojazd<br />
do Centrum Warszawy<br />
tylko 12,4 km
Szybki dojazd
do Centrum Warszawy
tylko 12,4 km
Bliska lokalizacja<br />
centrum Handlowego<br />
tylko 2,4 km
Bliska lokalizacja
centrum Handlowego
tylko 2,4 km
Niedaleko położone<br />
tereny rekreacyjne<br />
15 km do zalewu
Niedaleko położone
tereny rekreacyjne
15 km do zalewu
10 Minut Jazdy do<br />
Do Sklepów Factory<br />
Annopol
10 Minut Jazdy do
Do Sklepów Factory
Annopol
Zapytaj o ofertę